Spát v pětihvězdičkovém hotelu za 118 Euro se snídaní? To je teď v Berlíně možné

Chystáte se do Berlína? A nechcete přespat u známých či rodiny, nýbrž v luxusních berlínských hotelích za zlomek původní ceny? Pak možná využijete následující tip.

Městská reklamní agentura ve spojení s berlínskými hotely připravila pro Berlíňany a jejich hosty nezvyklou nabídku. Nabídka “Erlebe deine Stadt-Zažijte své město!” je nejen skvělou příležitostí zahrát si na turistu ve vlastním městě. Ale všichni Berlíňané, jejich rodiny a přátelé mohou přespat ve 2500 stylových pokojích 3 až 5hvězdičkových hotelů v Berlíně za naprosto neuvěřitelné ceny.

Až do 30. dubna zde za zlomek běžné ceny pořídíte nocleh se snídaní, někdy je dokonce v ceně i večeře. Noclehy v rámci předmětné akce mohou Berlíňané pro sebe a své přátele rezervovat výhradně na webu Visit Berlin, kde najdou i přehled všech hotelů s popisem, co jejich nabídka zahrnuje. V ceně je vždy využití wellness či fitness zařízení, 1 nápoj na uvítanou, dřívější příjezd a check out až ve 13 hodin. Rezervace přímo prostřednictvím zúčastněných hotelů není možná, s výjimkou rezervací dalších nocí.

Nabídka se neustále rozšiřuje, ty nejluxusnější hotely, jako např. Hotel de Rome (původní cena od 400 Euro nahoru), jsou však často plné. Aktuální nabídky jsou:

3 a 4hvězdičkové hotely:

dvoulůžkový pokoj 98,- €

jednolůžkový pokoj 86,- €

rodinný pokoj 138,- €

5hvězdičkové hotely:

za dvoulůžkový pokoj 118,- €

za jednolůžkový pokoj 106,- €

za rodinný pokoj 158,- €

Nápady na perfektní trávení volného času v Berlíně najdete samozřejmě na našich stránkách!

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Drážďany – jaké památky musíte navštívit, abyste sem už nemuseli?

Většina drážďanských památek se nachází v historickém Starém městě a projdete je v klidu pěšky. Za dnešní dominantu Drážďan je považován kostel Frauenkirche (česky obvykle označovaný jako kostel Panny Marie), vůbec nejznámější památka Drážďan. Slavný je ani ne tak z historického hlediska, jako spíš symbol poválečné i postkomunistické obnovy NDR. Tento protestantský chrám byl zcela zničen při spojeneckém bombardování Drážďan v únoru 1945 a po sjednocení Německa znovu vystavěn. Každá část původní stavby, sebemenší úlomek či kámen, byla zaevidována a podle počítačových modelů znovu instalována do stavby. Touto neuvěřitelně náročnou a pracnou metodou se podařilo kostel ze 43 procent obnovit z původních dílů.
Přečtěte si

Lipsko: Že by se z rebelského města NDR stal Berlín budoucnosti? (48 hodin v…)

Má Lipsko šanci předstihnout Berlín v soutěži o nejpříjemnější německé město pro život? Umělecké a kreativní prostředí, historické památky i kouzelné vodní kanály naznačují, že by to žádné velké překvapení nebylo. V posledních letech tady navíc přibylo i nočních klubů, které se mohou rovnat berlínským ikonám, jako je třeba Berghain.

Nejčtenější v kategorii Travel