Spát v pětihvězdičkovém hotelu za 118 Euro se snídaní? To je teď v Berlíně možné

Chystáte se do Berlína? A nechcete přespat u známých či rodiny, nýbrž v luxusních berlínských hotelích za zlomek původní ceny? Pak možná využijete následující tip.

Městská reklamní agentura ve spojení s berlínskými hotely připravila pro Berlíňany a jejich hosty nezvyklou nabídku. Nabídka “Erlebe deine Stadt-Zažijte své město!” je nejen skvělou příležitostí zahrát si na turistu ve vlastním městě. Ale všichni Berlíňané, jejich rodiny a přátelé mohou přespat ve 2500 stylových pokojích 3 až 5hvězdičkových hotelů v Berlíně za naprosto neuvěřitelné ceny.

Až do 30. dubna zde za zlomek běžné ceny pořídíte nocleh se snídaní, někdy je dokonce v ceně i večeře. Noclehy v rámci předmětné akce mohou Berlíňané pro sebe a své přátele rezervovat výhradně na webu Visit Berlin, kde najdou i přehled všech hotelů s popisem, co jejich nabídka zahrnuje. V ceně je vždy využití wellness či fitness zařízení, 1 nápoj na uvítanou, dřívější příjezd a check out až ve 13 hodin. Rezervace přímo prostřednictvím zúčastněných hotelů není možná, s výjimkou rezervací dalších nocí.

Nabídka se neustále rozšiřuje, ty nejluxusnější hotely, jako např. Hotel de Rome (původní cena od 400 Euro nahoru), jsou však často plné. Aktuální nabídky jsou:

3 a 4hvězdičkové hotely:

dvoulůžkový pokoj 98,- €

jednolůžkový pokoj 86,- €

rodinný pokoj 138,- €

5hvězdičkové hotely:

za dvoulůžkový pokoj 118,- €

za jednolůžkový pokoj 106,- €

za rodinný pokoj 158,- €

Nápady na perfektní trávení volného času v Berlíně najdete samozřejmě na našich stránkách!

Mohlo by vás zajímat

segen-klaster-berlin
Přečtěte si

TOP 5 – kláštery a prostory pro meditaci v Berlíně a okolí

Hluk je charakteristickým znakem naší doby, řekl jednou Roman Polanski. A má pravdu. Právě proto se stávají tichá místa pokladem, která vyhledává každý, kdo chce a umí být jen sám se sebou. Ano, i tato místa Berlín nabízí.Hluk je charakteristickým znakem naší doby, řekl jednou Roman Polanski. A má pravdu. Právě proto se stávají tichá místa pokladem, která vyhledává každý, kdo chce a umí být jen sám se sebou. Ano, i tato místa Berlín nabízí.
Přečtěte si

Usedom – baltský ostrovní poklad, kde je slunce nejvěrnějším hostem

Brzy ráno vystupuje jako zářící ohnivá koule z Baltského moře, večer klesá nad lesy a louky. Slunce je na druhém největším ostrově Německa věrným hostem; průměrně zde svítí více než 1900 hodin ročně. Blízkost lesů, které sahají až k moři, je jedním z mnoha lákadel ostrova. Na prvním místě je to ale pláž, kterou ocení každý, kdo chce ležet svobodně a sám a jen počítat obláčky na obloze.

Nejčtenější v kategorii Travel