Tipy WeTravel — Žijeme sportem

Také žijete sportem nejen aktivně, ale i v pasivním slova smyslu? Pak byste si neměli nechat ujít dvě speciální akce první poloviny letošního roku. Ve své maximální pompéznosti!

Již 28. února odstartuje prestižní fotbalové utkání ve Španělsku, respektive půjde o čtyřdenní oslavu požitků života. Samozřejmě ve španělském duchu. Hlavní slovo si vezme fotbal a to konkrétně dva největší, nejprestižnější a nejbohatší kluby světa – REAL MADRIDFC BARCELONA. Událostí bude žít nejen stadion, ale i všechny ulice a podniky i v těch nejmenších zákoutích Madridu. Pražský Czech Business Club zve na degustaci španělských vín, vášnivé flamenco a prohlídku po krásách Madridu s průvodcem. Samozřejmě kromě toho zajistí vstupenky první kategorie na jedinečnou fotbalovou podívanou. Pro děti je připravena návštěva atraktivního Zoo Aquarium de Madrid a panda velká. Prosluňte chladné dny výletem na jih! REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO ZDE: https://czechbusinessclub.cz/program/real-madrid-barcelona/

Další lahůdkou je zcela jistě MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI, které proběhne od 7. do 10. května ve švýcarském Lausanne. Český tým čekají ve skupině A zápasy proti Kanadě, Švédsku, Německu, Slovensku, Dánsku, Velké Británii a nováčkovi v elitní skupině – týmu z Běloruska. Jak obstojí? Buďte u toho! Czech Business Club vám kromě lístků první kategorie zajistí také zpáteční letenku do Ženevy, čtyřhvězdičkové ubytování a na vyžádání turistického průvodce. Skupinu B bude reprezentovat dravé Rusko, obhájci zlata z Finska, USA, domácí Švýcarsko, Lotyšsko, Norsko, Itálie a druhý nováček akce – tým z Kazachstánu. Zajistěte si své místo na hokejové události roku. REZERVUJTE ZDE: https://czechbusinessclub.cz/program/mistrovstvi-sveta-v-lednim-hokeji/

Připravila: Barbora Vojtová

Mohlo by vás zajímat

spreepark-berlin-opustene-misto-zabavny-park-pout
Přečtěte si

Urbex v Berlíně aneb sedm opuštěných míst v německé metropoli

Už jste slyšeli někdy slovo Urban Exploring, ve zkratce Urbex? A víte přesně, co znamená? Tento pojem je relativně novým koníčkem převážně mladých lidí, kteří mají rádi dobrodružství, napětí a neznámo. Staré opuštěné budovy a prostory jsou pro ně ideálním místem. Ta místa mají samozřejmě v sobě i něco strašidelného a právě to je na tom vzrušující. Na těchto cestách za poznáním lidé objevují nedávnou historii a často také příběhy o opuštění a zapomnění, o velkých plánech a jejich smutném osudu.
Přečtěte si

TOP 10 míst, kam vyrazit s dětmi v Berlíně

Berlín nabízí spoustu zajímavých míst, která jsou dětem buď přímo určená, nebo si je užije celá rodina. Vybrat z nich deset není nic snadného, přesto se o to pokusíme. V našem výběru jsou především místa, kde nejsou děti jen pasivními diváky, ale samotnými aktéry. A kde si vyhrají i dospělí.

Nejčtenější v kategorii Travel