City Guide: Event Praha prosinec

Dyzajn Market, zimní Manifesto nebo Bazar na ochranu opuštěných zvířat.Dyzajn Market, zimní Manifesto nebo Bazar na ochranu opuštěných zvířat.

Dyzajn Market

Pokud ještě nemáte dárky k Vánocům či nevíte, kde vzít inspiraci, pak se vydejte na Dyzajn market. Načerpáte příjemnou adventní atmosféru a nakoupíte originální kousky hlavně od lokálních designérů. Navíc si letos můžete vybrat ze dvou termínů či jít na oba. O víkendu 30. 11.–1. 12. se pro akci stane základnou náměstí Václava Havla a v druhém termínu 14.–15. 12. poskytne zázemí holešovické Výstaviště. V průběhu Dyzajn marketů se vám představí více než čtyři sta  tvůrců a nebude chybět ani živá hudba či food zóna s rozmanitými dobrotami a samozřejmě výběrová káva a vánoční svařák. Část peněz z prodejů poputuje neziskovým organizacím.

dyzajn-market-event-praha

www.dyzajnmarket.com

Manifesto Winter Market

Od 20. listopadu probíhá na dvou místech v Praze stylový Manifesto Winter Market. Edice Manifesta v zimní stylizaci je opět v elegantním střihu. Tým designérů Manifesta vybavil obě lokality vyhřívanými kupolemi – útulnými iglú. Je možné je sdílet s dalšími hosty nebo rezervovat pro svou skupinu prostřednictvím portálu GoOut. Krytá sezení jsou rozšířena také o velkoplošné plátěné přístřešky, které prostor udržují v teple a vytvářejí příjemně intimní atmosféru. Nabídka nápojů se rozšířila o svařené víno a horkou čokoládu, které jsou servírovány ve zbrusu nové kolekci šálků s motivem Manifesta vyrobené v české porcelánce. Navíc na marketech můžete sehnat také originální dárky k Vánocům. Manifesto Florenc i Manifesto Smíchov jsou otevřena vždy od středy do neděle od 11 hodin do desáté večerní. Oba markety jsou nekuřácké, cashless a psi na vodítku smí dovnitř.

manifesto-event-praha
www.manifestomarket.com

Bazar

Prostory Art&Event Gallery Černá Labuť (Na Poříčí 25, Praha) ožijí v předvánočním čase štěkotem. Hlas zvířat bude sice jen symbolický, ale i tak vás pozve na bazar Spolku na ochranu opuštěných zvířat 15. prosince 2019 mezi 13. a 18. hodinou. Najdete zde mnoho krásných i užitečných předmětů, které mohou potěšit vás i vaše blízké. Můžete ochutnat domácí pečivo a domů si odnést psí sušenky. Děti si nacvičí zdobení vánočních perníčků, anebo je zaujmou netradiční látkové omalovánky. A v neposlední řadě svým nákupem pomůžete dobré věci. Vše o spolku najdete na webu www.spolek-ochranazvirat.cz a zapojit se do aukcí můžete na Facebooku Aukce na pomoc opuštěným zvířatům.

city-guide-praha-bazar-stene

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Se Zdeňkem Pohlreichem o lahůdkách německé kuchyně

       ·   27.11.2023
Jeho jméno je synonymem pro kvalitní gastronomii. Zdeněk Pohlreich svými televizními pořady změnil český pohled na pohostinství. Umí být nekompromisní, mnoho lidí s ním nemusí souhlasit, ale zůstává svůj. S N&N mluvil o české a německé

Box ve fotografiích

       ·   13.11.2023
Galerie Bene Taschen představuje výstavu Boxing renomovaného amerického fotografa Larryho Finka. Fotografie upoutají pozornost na transatlantický box na přelomu 80. a 90. let a oslavují ikonické momenty boxerských legend, jako jsou Mike Tyson a Jimmy Jacobs.

Aktuálně na německém webu