City Guide: Event Praha prosinec

Dyzajn Market, zimní Manifesto nebo Bazar na ochranu opuštěných zvířat.Dyzajn Market, zimní Manifesto nebo Bazar na ochranu opuštěných zvířat.

Dyzajn Market

Pokud ještě nemáte dárky k Vánocům či nevíte, kde vzít inspiraci, pak se vydejte na Dyzajn market. Načerpáte příjemnou adventní atmosféru a nakoupíte originální kousky hlavně od lokálních designérů. Navíc si letos můžete vybrat ze dvou termínů či jít na oba. O víkendu 30. 11.–1. 12. se pro akci stane základnou náměstí Václava Havla a v druhém termínu 14.–15. 12. poskytne zázemí holešovické Výstaviště. V průběhu Dyzajn marketů se vám představí více než čtyři sta  tvůrců a nebude chybět ani živá hudba či food zóna s rozmanitými dobrotami a samozřejmě výběrová káva a vánoční svařák. Část peněz z prodejů poputuje neziskovým organizacím.

dyzajn-market-event-praha

www.dyzajnmarket.com

Manifesto Winter Market

Od 20. listopadu probíhá na dvou místech v Praze stylový Manifesto Winter Market. Edice Manifesta v zimní stylizaci je opět v elegantním střihu. Tým designérů Manifesta vybavil obě lokality vyhřívanými kupolemi – útulnými iglú. Je možné je sdílet s dalšími hosty nebo rezervovat pro svou skupinu prostřednictvím portálu GoOut. Krytá sezení jsou rozšířena také o velkoplošné plátěné přístřešky, které prostor udržují v teple a vytvářejí příjemně intimní atmosféru. Nabídka nápojů se rozšířila o svařené víno a horkou čokoládu, které jsou servírovány ve zbrusu nové kolekci šálků s motivem Manifesta vyrobené v české porcelánce. Navíc na marketech můžete sehnat také originální dárky k Vánocům. Manifesto Florenc i Manifesto Smíchov jsou otevřena vždy od středy do neděle od 11 hodin do desáté večerní. Oba markety jsou nekuřácké, cashless a psi na vodítku smí dovnitř.

manifesto-event-praha
www.manifestomarket.com

Bazar

Prostory Art&Event Gallery Černá Labuť (Na Poříčí 25, Praha) ožijí v předvánočním čase štěkotem. Hlas zvířat bude sice jen symbolický, ale i tak vás pozve na bazar Spolku na ochranu opuštěných zvířat 15. prosince 2019 mezi 13. a 18. hodinou. Najdete zde mnoho krásných i užitečných předmětů, které mohou potěšit vás i vaše blízké. Můžete ochutnat domácí pečivo a domů si odnést psí sušenky. Děti si nacvičí zdobení vánočních perníčků, anebo je zaujmou netradiční látkové omalovánky. A v neposlední řadě svým nákupem pomůžete dobré věci. Vše o spolku najdete na webu www.spolek-ochranazvirat.cz a zapojit se do aukcí můžete na Facebooku Aukce na pomoc opuštěným zvířatům.

city-guide-praha-bazar-stene

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,