Salónek

Salónek Lucie Šilhové – talk show, kterou tvoří sami diváci

V duchu hodnot první republiky startuje v pražském domě Černá labuť, Salónek Lucie Šilhové. Těšte se na setkání a kultivované rozhovory s předními českými osobnostmi v noblesním prostředí Art&Event Gallery na 8. patře.

8. června, Alena Mornštajnová

Dnes je hvězdou první velikosti, ale ještě před pár lety obcházela spisovatelka Alena Mornštajnová se svou prvotinou Hana osobně redakce časopisů, aby se o její knize zmínily. Tak se s ní poprvé setkala i Lucie Šilhová, jež tehdy vedla magazín Ona Dnes.

Nejen na to bude publicistka vzpomínat ve svém Salónku, kam oblíbenou spisovatelku pozvala v předvečer zahájení veletrhu Svět knihy. Jaké to je, začínat novou kariéru v padesáti letech? A kdo jí v začátcích nejvíce pomohl? S čím se při psaní nejvíc trápí a co jí naopak dělá radost?

Přijďte 8. června do Art & Event Gallery, kde si v rámci Salónku Lucie Šilhové budete moci s Alenou Mornštajnovou popovídat i vy.

🎟 Koupit lístky na 8. června

Poznámka: Konání závisí od vývoje pandemické situace a může dojít ke změně termínů, nebo k vrácení lístků.


Ohlédnutí za Salónky

Michaela Džurná

Milan Svoboda: Porcelán mám i pod postelí

Na hradech a zámcích instaluje historické tabule a svoje znalosti o stolování šlechtických rodů předává studentům Karlovy Univerzity. Podělil se o ně i s hosty Salónku Lucie Šilhové, který tentokrát provázel cinkot stříbrných příborů.
Dušan Martinček

Ivo Kahánek: Ticho má mnoho podob

Hostem Salónku Lucie Šilhové byl v pražské Art&Event Gallery klavírista a hudební pedagog Ivo Kahánek. Veselý interpret vážné hudby kromě jiného prozradil, že s Dvořákovým klavírním dílem je třeba zacházet jako s dobrým parfémem. Dvě tři kapky stačí. Celý flakón by nikdo nevydržel, dodal virtuos k pětihodinovému souboru skladeb, …

Kateřina Cajthamlová: Chlap by měl umírat v botách

Lékařka a psychoterapeutka MUDr. Kateřina Cajthamlová už dneska ví, co má dělat, když ji v ordinaci začne pacient svádět. Ale nebylo to tak vždycky. Co ještě na sebe v Salónku Lucie Šilhové, jenž se konal v Art & Gallery Černá labuť 2. listopadu, prozradila populární …

Partneři

Festivaly.eu