Soutěž: Vyhrajte v hotelu Kašperk třídenní pobyt pro 2 osoby s polopenzí

Máte chuť vydat se někam, kde se na chvíli zastavíte, ponoříte do atmosféry všeobjímající přírody a užijete si exkluzivní služby spojené s relaxací, gastronomií, wellness a zábavou?Máte chuť vydat se někam, kde se na chvíli zastavíte, ponoříte do atmosféry všeobjímající přírody a užijete si exkluzivní služby spojené s relaxací, gastronomií, wellness a zábavou?

Pravidla ZDE

Udělejte si čas sami pro sebe a pro své blízké a navštivte místo, které obdrželo ocenění Czech Hotel Awards 2019. Hotel Kašperk leží nedaleko Národního parku Šumava, takže se vám otevírá spousta možností k výletům do pohádkového kraje.

Zvolte si ubytovací balíček, ve kterém jsou zahrnuty tematické služby, a užijte si s partnerem nebo celou rodinou atraktivity cestovního ruchu, které čtyřhvězdičkový hotel s romantickým okolím poskytuje. Součástí komplexu je relax & aqua zóna s plaveckým bazénem, odkud je krásný pohled na kostel svaté Markéty a horu Zhůří, jednu z šumavských dominant opředenou mnoha legendami.

soutez-hotel-kasperk-restaurace

Právě po kostelíčku je pojmenována hotelová restaurace v secesním designu, který odkazuje na typicky šumavský styl první republiky a vídeňskou architektonickou školu. Šéfkuchař připravuje moderní českou kuchyni v kombinaci s mezinárodní, přičemž využívá výhradně čerstvé suroviny, které ladí v duchu ročního období. Hotel nabízí také skvělé zázemí pro firemní akce. Ať už chcete uspořádat konferenci, školení, seminář či teambuilding, budete mít k dispozici multifunkční prostor se všemi náležitostmi moderních technologií. V případě, že budete mít chuť si se svými kolegy zasportovat, je vám k dispozici krytá multifunkční sportovní hala ve městě Kašperské Hory.

www.hotelkasperk.cz

Soutěž o třídenní pobyt pro 2 osoby s polopenzí končí 31.1.2020.

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Nejčtenější v kategorii Travel

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,