Velkolepá instalace světelného umění ohromí každého vyznavače laserové digitální komunikace

Specialitou světelného umělce Christophera Bauder a hudebníka Roberta Henke je propojení laserové světelné struktury s vícerozměrnými  zvuky. Tento jedinečný prostorový zážitek je nyní možno shlédnout v průmyslové budově Kraftwerk Berlin v rámci projektu Deep Web.Specialitou světelného umělce Christophera Bauder a hudebníka Roberta Henke je propojení laserové světelné struktury s vícerozměrnými zvuky. Tento jedinečný prostorový zážitek je nyní možno shlédnout v průmyslové budově Kraftwerk Berlin v rámci projektu Deep Web.

Návštěvníci se ponoří do gigantického objektu animovaných linií světla a vícerozměrných zvuků, jehož výsledkem je fascinující smyslový zážitek.

deep-web-berlin-akce

Existence Deep Web je výsledkem mnohaletého výzkumu a uměleckého experimentování dvou umělců s nezávislou vizí a nezaměnitelnou vášní pro zvuk a světlo. Své exkluzivní dílo zatím vystavují potřetí — v roce 2016 se stal jejich projekt hitem festivalu CTM v Berlíně, v témže roce jej viděli návštěvníci Fête des Lumières v Lyonu. Nyní je to poprvé, co je instalace přístupná širokému publiku.

deep-web-berlin-akce-4

deep-web-berlin-akce-3

deep-web-berlin-akce-2

deep-web-berlin-akce-6

Do 23. srpna v Kraftwerk Berlin, Köpenicker Straße 70

www.deepweb.art

[vi url=”https://vimeo.com/338853000″]

 

Text Danuše Siering

Nejčtenější v kategorii Society