Zapnout letový režim a užít si letiště

Proč nestrávit čas na Letišti Václava Havla v Praze co možná nejpříjemněji – ať už jde o obchodní cestu, nebo vysněnou dovolenou?

🇩🇪 Sie können diesen Artikel auch auf Deutsch lesen: Schalten Sie den Flugmodus ein  und genießen Sie den Flughafen!

To je možné, když cestující využije prémiové služby pražského letiště, které se nachází jen 90 minut od Drážďan. K dispozici má několik salonků, služby rychlého odbavení nebo VIP servis. V nich může cestující načerpat energii předtím, než se vydá do jedné z celkem 160 destinací.

Jednoduše bez čekání 

Private Check-in Service zaručuje bezstarostný začátek cesty z Terminálu 2, odkud směřují lety v rámci schengenského prostoru. Po příchodu do odletové haly se cestujícího ujme letištní agent, který se postará o kompletní odbavení včetně zavazadel. Cestující tedy může zamířit rovnou do salonku FastTrack Lounge, kde ho kromě klidného prostředí, pohodlí a komfortu čeká rozmanitá nabídka občerstvení, wi-fi připojení nebo denní tisk. Pro nejmenší je připravený dětský koutek. Při přesunu k odletovému východu je cestujícím k dispozici individuální bezpečnostní kontrola.

Pohodlí bez hranic

Kde jinde lze nabrat síly před odletem do zemí schengenského prostoru než právě v Erste Premier Lounge? S kvalitní kávou a pohodlnými křesly, které navodí nadcházející komfortní cestování. Soukromí a klid zaručuje v Premier Private Lounge privátní salonek a vlastní bar.

Pokud se cílová destinace nachází mimo schengenský prostor, je možné si čekání na odlet zpříjemnit v Mastercard Lounge uprostřed designového prostředí, s all inclusive občerstvením a neomezeným wi-fi připojením.

Nerušeně od vchodu až k letadlu

Ideálním místem pro cestující, kteří upřednostňují naprosté soukromí a prémiové služby, je VIP Service Club Continental. Po zaparkování přímo před privátním vchodem zajistí letištní personál pohodlné a rychlé odbavení. Cestující se nemusí o nic starat a čas před odletem může strávit třeba se sklenkou v ruce v klidném prostředí jednoho z osmi salonků. Ještě předtím, než je doprovozen až k letadlu, projde bezstarostně a plynule privátní bezpečnostní a pasovou kontrolou. Vše potřebné zajistí Letiště Václava Havla v Praze vstřícně i po příletu zpět do Prahy.

Zapněte letový režim a objevujte pohodlně svět z Letiště Václava Havla Praha.

Více na: www.prg.aero

Tento článek vyšel v pátém čísle tištěného magazínu N&N Czech-German Bookmag

Redakce

Nejčtenější v kategorii Business

Nejčtenější v kategorii Travel

Aktuálně na českém webu

Boeckl a Kokoscha: skutečná rivalita?

       ·   27.02.2024
Albertina Modern, stojící naproti ikonické vídeňské secesní stanici metra Karlsplatz Otto Wagnera a Josepha Marii Olbricha, přichází aktuálně s výstavou „Herbert Boeckl – Oskar Kokoschka. Rivalita”. Nabízí přibližně stovku děl na papíře ze sbírek Albertiny.

Zrnko, které spojuje svět

       ·   20.02.2024
To je káva Dallmayr, synonym pro kvalitu a nadstandardní servis. Milovníky kávy spojuje tento lahodný nápoj po celém světě více než 300 let.

Znásilněná Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, víš že já agresivní nejsem. Ale kdyby přede mnou teď stál režisér, nevím, co bych s ním udělala," vyhlásila Johanna deset minut po začátku premíéry Rusalky ve Státní opeře Unter den Linden v Berlíně.

Aktuálně na německém webu

Boeckl und Kokoscha: Eine wahre Rivalität?

       ·   27.02.2024
Albertina Modern, die sich direkt gegenüber der ikonischen Wiener Jugendstil-U-Bahn-Station Karlsplatz von Otto Wagner und Joseph Maria Olbrich befindet, bringt aktuell in ihren Untergeschoss-Sälen die Schau „Herbert Boeckl – Oskar Kokoschka. Eine Rivalität.“ Darin präsentiert

Vergewaltigte Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, du weißt, dass ich nicht aggressiv bin. Aber wenn der Regisseur jetzt vor mir stünde, wüsste ich nicht, was ich mit ihm machen würde", erklärte Johanna zehn Minuten nach Beginn der Premiere von Rusalka