Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu? Ilustrátorka Sophia vytvořila vtipného průvodce.

Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?

Ilustrátorka Sophia Halamoda na toto téma nakreslila 28 dílného průvodce, který má ilustrovat se zdravou dávku humoru, co je správné a co špatné v Berghainově vesmíru v minutách — či hodinách — čekání u dveří. Jedno je jisté: ani tato hravá interpretace není zárukou úspěchu. Berme je jako tip na splnění přání mnoha těch, kterým se zatím vstup nepodařil. Anebo máte jiné zkušenosti?

Sophia Halamoda

pracuje a žije mezi Berlínem a Edinburghem. Ve svých pracích kombinuje vášeň pro psaní, vyprávění příběhů a ilustraci. Výsledkem je široký výběr komiksů popisujících každodenní život v Berlíně.

berghain-guide-ilustratorka-sophia-halamoda-berlin

sophiahalamoda.com

Text a Ilustrace Sophia Halamoda

Danuše Siering

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Zrnko, které spojuje svět

       ·   20.02.2024
To je káva Dallmayr, synonym pro kvalitu a nadstandardní servis. Milovníky kávy spojuje tento lahodný nápoj po celém světě více než 300 let.

Znásilněná Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, víš že já agresivní nejsem. Ale kdyby přede mnou teď stál režisér, nevím, co bych s ním udělala," vyhlásila Johanna deset minut po začátku premíéry Rusalky ve Státní opeře Unter den Linden v Berlíně.

Voda je pravidlem hry

       ·   13.02.2024
Žije v Hamburku, ale její rodinné kořeny sahají až do Indonésie. Vizuální umělkyně a fotografka Janina Oeij hovoří o své fascinaci vodou, kterou zachycuje ve svých dílech.

Aktuálně na německém webu

Vergewaltigte Rusalka

       ·   16.02.2024
"Danuš, du weißt, dass ich nicht aggressiv bin. Aber wenn der Regisseur jetzt vor mir stünde, wüsste ich nicht, was ich mit ihm machen würde", erklärte Johanna zehn Minuten nach Beginn der Premiere von Rusalka

Wasser wird zur Spielregel

       ·   13.02.2024
Sie lebt in Hamburg, doch ihre Familienwurzeln reichen bis nach Indonesien. Die Bildende Künstlerin und Fotografin Janina Oeij spricht über ihre Wasser- Faszination, die sie in ihren Werken auffängt.