Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu? Ilustrátorka Sophia vytvořila vtipného průvodce.

Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?

Ilustrátorka Sophia Halamoda na toto téma nakreslila 28 dílného průvodce, který má ilustrovat se zdravou dávku humoru, co je správné a co špatné v Berghainově vesmíru v minutách — či hodinách — čekání u dveří. Jedno je jisté: ani tato hravá interpretace není zárukou úspěchu. Berme je jako tip na splnění přání mnoha těch, kterým se zatím vstup nepodařil. Anebo máte jiné zkušenosti?

Sophia Halamoda

pracuje a žije mezi Berlínem a Edinburghem. Ve svých pracích kombinuje vášeň pro psaní, vyprávění příběhů a ilustraci. Výsledkem je široký výběr komiksů popisujících každodenní život v Berlíně.

berghain-guide-ilustratorka-sophia-halamoda-berlin

sophiahalamoda.com

Text a Ilustrace Sophia Halamoda

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,