Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu? Ilustrátorka Sophia vytvořila vtipného průvodce.

Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?Existují otázky, které si pravidelně kladou mnozí návštěvníci Berlína. Jednu z nich si můžou dělit nejen turisté, ale i obyvatelé Berlína: Co musím udělat, abych se dostal do Berghainu?

Ilustrátorka Sophia Halamoda na toto téma nakreslila 28 dílného průvodce, který má ilustrovat se zdravou dávku humoru, co je správné a co špatné v Berghainově vesmíru v minutách — či hodinách — čekání u dveří. Jedno je jisté: ani tato hravá interpretace není zárukou úspěchu. Berme je jako tip na splnění přání mnoha těch, kterým se zatím vstup nepodařil. Anebo máte jiné zkušenosti?

Sophia Halamoda

pracuje a žije mezi Berlínem a Edinburghem. Ve svých pracích kombinuje vášeň pro psaní, vyprávění příběhů a ilustraci. Výsledkem je široký výběr komiksů popisujících každodenní život v Berlíně.

berghain-guide-ilustratorka-sophia-halamoda-berlin

sophiahalamoda.com

Text a Ilustrace Sophia Halamoda

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Jak české sklářské řemeslo okouzlilo královnu. O berlínské výstavě se Zdeňkem Lhotským

Do Berlína se s více než ročním zpožděním chystá výstava o unikátním skleněném projektu, který pro dánský královský pár vytvořilo studio Lhotský z Železného Brodu. Jedinečný sarkofág měl už dávno zdobit kapli v katedrále v Roskilde, zatím na své odhalení však stále čeká. Kromě sarkofágu představí České centrum v Berlíně také velmi široký kreativní záběr umělce a majitele sklářského studia Zdeňka Lhotského, s nímž jsme si povídali o konceptu výstavy, sarkofágu i jeho vlastní sklářské technice Vitrucell.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign