Dopoledne plné jógy a letní kino na střeše

To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.

Sobota 22. června se ponese v duchu nejrůznějších forem jógy, které si můžete vyzkoušet společně s renomovanými českými lektory. Festival začíná ranní meditací v zimní zahradě, nebude chybět lekce pro děti, vinyasa jóga ani nový cirkus. Celá akce se snaží jógu přiblížit veřejnosti a přinést ji do netradičního prostoru.

centrum-cerny-most-joga

Jiný pohled na obchodní centrum nabízí i druhý zmíněný projekt – letní kino na střeše. Fanouškům české kinematografie představí od 20. června do 22. srpna deset snímků nominovaných na Českého lva 2018, mezi nimiž nebude chybět Hastrman, Toman ani úspěšné road movie Všechno bude. Střecha centra nabízí velkorysou kapacitu 1000 míst i VIP sekci s občerstvením. Vstup na promítání je zdarma.

Více informací najdete na Facebooku: www.facebook.com/centrumcernymost

Text Tereza Vacková Foto Centrum Černý Most

Mohlo by vás zajímat

archiv
Přečtěte si

Berlínská Češka v jazzovém New Yorku

Martina Barta, česká jazzová zpěvačka, žije kosmopolitní život. Bydlištěm v Berlíně, kde studovala jazzový zpěv a hru na lesní roh, v současné době však tráví čas v New Yorku, kde dokončuje magisterské studium na renomované hudební akademii Manhattan School of Music. Náročné studium mohla nastoupit také proto, že získala německé stipendium.

Nejčtenější v kategorii Society