Dopoledne plné jógy a letní kino na střeše

To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.

Sobota 22. června se ponese v duchu nejrůznějších forem jógy, které si můžete vyzkoušet společně s renomovanými českými lektory. Festival začíná ranní meditací v zimní zahradě, nebude chybět lekce pro děti, vinyasa jóga ani nový cirkus. Celá akce se snaží jógu přiblížit veřejnosti a přinést ji do netradičního prostoru.

centrum-cerny-most-joga

Jiný pohled na obchodní centrum nabízí i druhý zmíněný projekt – letní kino na střeše. Fanouškům české kinematografie představí od 20. června do 22. srpna deset snímků nominovaných na Českého lva 2018, mezi nimiž nebude chybět Hastrman, Toman ani úspěšné road movie Všechno bude. Střecha centra nabízí velkorysou kapacitu 1000 míst i VIP sekci s občerstvením. Vstup na promítání je zdarma.

Více informací najdete na Facebooku: www.facebook.com/centrumcernymost

Text Tereza Vacková Foto Centrum Černý Most

Mohlo by vás zajímat

Shutterstock
Přečtěte si

Cenné mince i zrezlé zbraně. S detektorem kovů na česko-německé hranici vždy něco najdete

Chodíme po lese v pohraničí, a nacházíme i pozůstatky bojů s nacisty. Ale nejen to. Přístroje pípají i na ten nejnemožnější kovový podnět, ale už po dvaceti minutách jeden z nich upozorňuje na minci Františka II. Jsme na čerstvém vzduchu a nikam nespěcháme. Princip, kdy někdo něco vytrousí a my se pro to o 80, nebo i 200 let později zase sehneme, nás drží venku do pozdního večera.
Přečtěte si

Berlínská gastronomie – kebab, currywurst a kryptoměna

V Berlíně je bezmála 10 000 stravovacích zařízení. Vedle místních bizarností jako jsou klobásy zasypané indickou směsí koření nebo bramborák politý jablečným protlakem, nabízí kuchyni celého světa ve špičkovém provedení. Kdo má opravdu hodně času, může ale zkusit vystát frontu před vyhlášeným stánkem s kebabem, který už popírá myšlenku rychlého občerstvení. Experimentovat lze i při placení – podobně jako Praha má i Berlín svá místa umožňující platbu bitcoinem a dalšími kryptoměnami.

Nejčtenější v kategorii Society