Dopoledne plné jógy a letní kino na střeše

To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.To pro své návštěvníky chystá na letní dny Centrum Černý Most.

Sobota 22. června se ponese v duchu nejrůznějších forem jógy, které si můžete vyzkoušet společně s renomovanými českými lektory. Festival začíná ranní meditací v zimní zahradě, nebude chybět lekce pro děti, vinyasa jóga ani nový cirkus. Celá akce se snaží jógu přiblížit veřejnosti a přinést ji do netradičního prostoru.

centrum-cerny-most-joga

Jiný pohled na obchodní centrum nabízí i druhý zmíněný projekt – letní kino na střeše. Fanouškům české kinematografie představí od 20. června do 22. srpna deset snímků nominovaných na Českého lva 2018, mezi nimiž nebude chybět Hastrman, Toman ani úspěšné road movie Všechno bude. Střecha centra nabízí velkorysou kapacitu 1000 míst i VIP sekci s občerstvením. Vstup na promítání je zdarma.

Více informací najdete na Facebooku: www.facebook.com/centrumcernymost

Text Tereza Vacková Foto Centrum Černý Most

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,