Metronome brzy roztančí Prahu

Ještě nemáte plán na víkend 21.—22. června? A máte rádi hudbu? My si rozhodně nenecháme ujít čtvrtý ročník Metronome Festivalu v Praze na Výstavišti. Přidejte se!Ještě nemáte plán na víkend 21.—22. června? A máte rádi hudbu? My si rozhodně nenecháme ujít čtvrtý ročník Metronome Festivalu v Praze na Výstavišti. Přidejte se!

Jeden z největších hudebních festivalů v Česku a dokonce jeden z nejzásadnějších metropolitních v Evropě. Je totiž nač se těšit. Program bude rozmanitý a hlavně nabitý světovými hvězdami!

Na pódiu se objeví například zpěvák legendárních Oasis Liam Gallagher, který v Praze odstartuje své celosvětové turné. Pražské nebe rozezní také britská nadžánrová skupina Morcheeba, která má pro Metronome připravený speciální playlist. Představí se také němečtí klasikové elektroniky Kraftwerk, kteří poprvé ukáží svoji open air 3D show nebo skotští psychedelici Primal Scream. Na své si přijdou také fanoušci elektronické hudby, kteří si mohou zatančit společně s německými Digitalism nebo s britským dýdžejem Dannym Howardem.

Liam Gallagher
morcheeba-metronome-festival
Morcheeba
 kraftwerk-metronome-festival
Kraftwerk
Danny-Howard-metronome-festival
Danny Howard

Jako každý rok i letos festival nabídne také mimohudební přesahy. Hlavním tématem doprovodného programu se stane vzdělávání a jeho budoucnost. Návštěvníci budou moci diskutovat s mladými českými vědci i předními experty, jako jsou Bob Kartous, Tomáš Sedláček nebo Jan Lukačevič.

Výhodou metropolitního festivalu je zážitek z open air atmosféry, který je ale navíc doplněný o komfort velkoměsta hlavně ve smyslu vysoké kvality služeb. Těmi jsou například dostatek míst k sezení, velký výběr občerstvení, velkokapacitní wi-fi nebo bezhotovostní platební systém. Navíc můžete spát ve své posteli či si užít příjemné zázemí vašeho hotelu.

metronome-festival-dj

metronome-festival-praha

Více info: metronomefestival.cz

Text Barbora Vojtová

Nejčtenější v kategorii Society