Evolution rozzáří podzim inspirací

Blíží se událost, kterou by si ve svém diáři měli zapsat ti, kteří přemýšlí nad zdravým životním stylem, seberozvojem, vědomým přístupem či životním prostředí. O víkendu 21.—22. září proběhne na pražském výstavišti podzimní Evolution – festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak.Blíží se událost, kterou by si ve svém diáři měli zapsat ti, kteří přemýšlí nad zdravým životním stylem, seberozvojem, vědomým přístupem či životním prostředí. O víkendu 21.—22. září proběhne na pražském výstavišti podzimní Evolution – festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak.

Na pěti programových pódiích se během dvou víkendových dnů přestaví více jak 100 spíkrů, lektorů, učitelů a to včetně mezinárodní účasti. Setkáte se například s rozmanitými tématy celostní medicíny, energií, sílou a inspirací pramenící z přírody, životními rituály, ženským a mužským potenciálem, s přírodní medicínou, výživou a doplňky, muzikoterapií, partnerskými vztahy, s tématem správného dýchání, hormonální terapií, východní filozofií a pohybem či atraktivní přednáškou Reconnective healing a reconnection.

festival-evolution-praha-2

festival-evolution-praha-3

Ve třech tématicky rozdělených halách si užijete více než 250 vystavovatelů. Budete zkoušet, ochutnávat, povídat si či se jen dívat, ale to většinou nevydržíte, na produkty a služby z oblastí přírodní kosmetiky, kvalitních potravin, bio produktů, eko drogerie či potřeb pro děti. Čekají vás festivalové akční balíčky a zvýhodněné ceny. Samozřejmě se těšte také na praktické workshopy, ukázkové lekce či cooking shows. Zkrátka bude toho tolik, že nebudete vědět, kam dřív. Možná proto je praktické podívat se dopředu na stránky festivalu, kde si můžete promyslet, kam jít a  poskládat si tak v předstihu svůj osobní festivalový program.

festival-evolution-praha-4

festival-evolution-praha-5

Akce dává prostor nejen aktuálním tématům, ale také inovativním pohledům na tradiční přístupy či naopak návratu k tradici od moderní dobou zdeformované k její původní podobě. Budete odcházet s inspirací, obohaceni radami a tipy, zadumaní nad všemožnými názory, s pokorným a sebevědomým úsměvem na tváři a hřejivým pocitem v těle, ale i v žaludku, protože na vás čeká široká nabídka vegetariánských, veganských či bezlepkových lahůdek, které jste možná ještě nejedli. Navíc půjdete domů s taškou v ruce (většinou se vám „poštěstí“, že jich bude víc) plnou dárků a dobrot pro sebe i své blízké. My si Evolution opět nenecháme ujít, takže brzy na viděnou!

festival-evolution-praha-6

festival-evolution-praha-7

www.festivalevolution.cz

Text Barbora Vojtová

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Veselin Vačkov: Zůstaneme si blízko?

Absolvent Oxfordu a Univerzity Karlovy Veselin Vačkov, který kromě češtiny a rodné bulharštiny ovládá čtyři další jazyky, se dívá na česko-německé soužití ze zajímavé perspektivy. Ředitel redakce Lido- vých novin, nejstaršího českého deníku, zažil zlatou éru němec- kého kapitálu v českých médiích i důsledky jeho odchodu. A jako velký fanoušek Německa mu dnes vzkazuje: chtělo by to zapracovat na lepší image.

Nejčtenější v kategorii Society