Svět plný krásy v živém vysílání z klubu A-Trane

„Vážení diváci, pokud nemůžeme organizovat živé koncerty pro vás a s vámi, pak se alespoň sejděme za pomoci našich nových kamer. Věříme, že s našimi špičkovými hudebníky Vás potěšíme stream koncerty z A-Trane do doby, než se spolu zase všichni naživo setkáme. Zůstaňte naladěni a připojeni i v pondělí 15. června, kdy budou našimi hosty Martina Barta a David Friedmann. Od 22.50h live!” Sedal Sardan, majitel Jazz klubu A-Trane.

Martina Barta a David Friedman.

NAŠE LITTLE NIGHT MUSIC

Česká zpěvačka Martina Barta a legendární americký vibraphonista a skladatel David Friedman se spojili, aby vytvořili neobvyklý instrumentální a hudební duo formát. Jejich rozhodnutí představit program skládající se převážně z balad různých hudebních stylů otevírá svět plný krásy a emocí. Neobvyklé písně spojené s nejkrásnějšími baladami z Great American Songbook zprostředkují prostřednictvím vibrafonu a vokálů svěží a jedinečné interpretace.

Martina Barta – zpěv
David Friedman – vibrafon

Odkaz na live stream najdete zde.

Rozhovor Martiny Barty se současným majitelem a manažerem klubu, Sedalem Sardanem si můžete přečíst zde.

Foto: Michaela Džurná

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Česko se na rozdíl od bývalé NDR nevylidňuje. Má však podobné problémy jako SRN

Zwickau znal před pár desítkami let každý, kdo uměl najít tehdejší Německou demokratickou republiku na mapě. Tehdy víc než stodvacetitisícové město bylo totiž proslavené jako jedno ze dvou center východoněmeckého automobilového průmyslu. Město, kde se vyráběly slavné trabanty, lidová bakelitová vozítka, která měla sice mnoho odpůrců, ale jež jsou dodnes symbolem své doby.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign