Svět plný krásy v živém vysílání z klubu A-Trane

„Vážení diváci, pokud nemůžeme organizovat živé koncerty pro vás a s vámi, pak se alespoň sejděme za pomoci našich nových kamer. Věříme, že s našimi špičkovými hudebníky Vás potěšíme stream koncerty z A-Trane do doby, než se spolu zase všichni naživo setkáme. Zůstaňte naladěni a připojeni i v pondělí 15. června, kdy budou našimi hosty Martina Barta a David Friedmann. Od 22.50h live!” Sedal Sardan, majitel Jazz klubu A-Trane.

Martina Barta a David Friedman.

NAŠE LITTLE NIGHT MUSIC

Česká zpěvačka Martina Barta a legendární americký vibraphonista a skladatel David Friedman se spojili, aby vytvořili neobvyklý instrumentální a hudební duo formát. Jejich rozhodnutí představit program skládající se převážně z balad různých hudebních stylů otevírá svět plný krásy a emocí. Neobvyklé písně spojené s nejkrásnějšími baladami z Great American Songbook zprostředkují prostřednictvím vibrafonu a vokálů svěží a jedinečné interpretace.

Martina Barta – zpěv
David Friedman – vibrafon

Odkaz na live stream najdete zde.

Rozhovor Martiny Barty se současným majitelem a manažerem klubu, Sedalem Sardanem si můžete přečíst zde.

Foto: Michaela Džurná

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,