VR all in this together

Toto do dnešní doby opravdu pasuje. “VR all in this together“ se nazývá dílo berlínské umělkyně Biancy Kennedy. Bianca nejenže úžasně kreslí, ale také pracuje s technologiemi virtuální reality a animací.

Dva roky se zabývala jedním tématem – vanou. O vaně, o tomto jedinečném nezaměnitelném zvláštním místě, se dá skutečně dlouho filozofovat. A to přímo ve vaně.

Bianca Kennedy.

Všechno to začalo analýzou, jak pracují s vanou filmaři. Když je k dispozici vana, často tvoří klíčovou scénu. Přitom je to intimní místo: každý je nahý, všichni vypadají stejně. V jejím projektu divák doslova leze do vany s ostatními. Intenzivní zážitek, ano, i doma!

Na to, jak VR z vany vypadá, se můžete podívat tady:

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Plánujte a sklízejte na Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Výstavy, komentované prohlídky napříč čtyřmi desítkami galerií, muzeí, aukčních síní i v nové galerii pod širým nebem. To je Mezinárodní festival vizuálního umění Prague Art Week 23, který bude v Praze probíhat od 21. do 24.

Aktuálně na německém webu

Planen und ernten Sie auf der Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Ausstellungen, Führungen durch vierzig Galerien, Museen, Auktionshäuser und eine neue Open-Air-Galerie. Das ist das internationale Festival der bildenden Kunst „Prague Art Week 23“, das vom 21. bis 24. September in Prag stattfinden wird. Die Besucher