Výstava v berlínském stylu

Made in Berlin — tak se jmenuje výstava, která právě probíhá v Galerii Camera Work.

Fotovýstava o Berlíně, s prácemi více než 20 německých a mezinárodních fotoumělců, zaujme každého, koho zajímá nejen Berlín jako město, ale také jeho architektura, subkultury, prominenti a módní svět. Najdeš zde práce umělců jako například Anton Corbijn, David LaChapelle nebo berlínskou legendu Jim Rakete.

made-in-berlin-5

made-in-berlin-2

made-in-berlin-3

Galerie Camera Work byla založena v roce 1997 a od té doby se stala jednou z předních světových galerií fotografického umění. Camera Work vystavuje nejen ty nejznámější fotoumělce, ale rovněž dává prostor mladým současným fotografům. Zastupuje jména jako Tina Berning & Michelangelo Di Battista, Nick Brandt, David Drebin, Jean-Baptiste Huynh, Eugenio Recuenco, Martin Schoeller a Christian Tagliaviniho. Galerie Camera Work je pravidelně zastoupena na nejvýznamějších světových fotografických veletrzích v Paříži, Londýně, Shanghai a Photofairs v San Franciscu.

made-in-berlin-4

made-in-berlin-6

made-in-berlin-7

made-in-berlin-8

Výstava Made in Berlin je k vidění až do 25. srpna, úterý—sobota, 11—18 hodin, Kantstrasse 149, vstup volný.
camerawork.de

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Aktuálně na českém webu

Jsme na sexuální křižovatce?

       ·   05.07.2024
Co je největší hrozba dneška? Globální emise! Sociální média a epidemie osamělosti! Politika zalidněná psychopaty! Umělá inteligence! Ale kde že… Je to sexuální revoluce, která vstoupila do fáze, kdy vůbec nevíme, co z ní vyleze.

Andy Warhol v Berlíně pro nepuritány

       ·   23.06.2024
Na nově otevřené výstavě Andyho Warhola v Neue Nationalgalerie najdete vše, jen ne to, co čekáte: v hlavní roli muži, a části jejich těla, často v erotických polohách. Tak explicitní výstava v historii Galerie zde snad ještě nebyla.

Aktuálně na německém webu

Sind wir an der sexuellen Kreuzung?

       ·   05.07.2024
Was ist die größte Bedrohung der Gegenwart? Die globalen Emissionen! Soziale Medien und die Einsamkeitsepidemie! Eine von Psychopathen bevölkerte Politik! Künstliche Intelligenz! Ach wo... Es ist die sexuelle Revolution, die in eine Phase eingetreten ist,