ZOO Praha opět představuje něco ze svých NEJ

Jedná se konkrétně o zatím největší vystavenou sbírku pralesniček neboli šípových žab u nás a mezi třiceti vystavenými druhy najdete i ty nejjedovatější a nejmenší na světě.Jedná se konkrétně o zatím největší vystavenou sbírku pralesniček neboli šípových žab u nás a mezi třiceti vystavenými druhy najdete i ty nejjedovatější a nejmenší na světě.

V rámci unikátní výstavy, která potrvá v Galerii Gočárovy domy do 20. října, probíhá každou neděli také komentovaná prohlídka a workshop o životě žab.

zoo-praha-zaby

Kromě výstavy chystá ZOO na září i další zajímavosti. Hned sedmého oslaví Mezinárodní den supů a kondorů, kdy proběhne i speciální krmení a doprovodný program. Sobota 21. potom bude patřit gorilám. Jejich den můžete v ZOO oslavit od 10 do 16 hodin.

zoo-praha-sup-orel

Jsem milovníkem želv a mým osobním tipem jsou proto jednoznačně melounové středy. Podle názvu je určitě jasné, na čem si želvy obrovské a sloní ve svém pavilonu pochutnávají. Tuhle letní specialitu můžete sledovat každou středu až do konce září.

zelva-zoo-prahy-meloun-2

Více ze života zvířat najdete na: www.zoopraha.cz

Text Tereza Vacková Foto Zoo Praha

Mohlo by vás zajímat

Přečtěte si

Naše zlatá budoucnost

Někdejší novinář a dnes šéf „šéf programu Českých center k předsednictví EU“ Tomáš Sacher si ve svém textu všímá toho, jakým směrem se Evropská unie vydala v poslední dekádě.
Přečtěte si

Ruské zločiny zažalovat!

Frankfurter Allgemeine Zeitung uveřejnil komentář českého ministra zahraničí Jana Lipavského o tom, že opožděná spravedlnost je lepší než vůbec žádná. Text přinášíme v plném znění.

Nejčtenější v kategorii Society