Nejoblíbenější restaurace Orlanda Blooma je v Praze. Zjistěte, která to je

Bloom, který nedávno oslavil narození svého druhého dítěte, jež má se zpěvačkou Katy Perry, při interview pro The Telegraph prozradil hned několik svých oblíbených věcí a jedna z nich se nalézá právě v Praze. Slavný americký herec se svěřil, která restaurace je jeho nejoblíbenější. Bez váhání prozradil, že je to pražské bistro La Finestra in Cucina.

A není se čemu divit. Poslední tři roky tu strávil Orlando Bloom mnoho času během natáčení seriálu Carnival Row. Štáb a herci se vrátili do Prahy v srpnu po tom, co natáčení přerušila pandemie koronaviru. Během doby, kterou tady herec strávil, byl často vídán, jak se projíždí na kole Prahou a našel si tu i svou oblíbenou restauraci. „Miluji kouzelné místo zvané La Finestra,” přiznal se Bloom. „Je tu skvělé jídlo, atmosféra a úžasní lidé. Zdejší mořský okoun s grilovanou zeleninou je můj oblíbený,” dodal herec.

La Finestra in Cucina se nachází v Platnéřské ulici a založil ji Ital Riccardo Lucque, který přišel do Prahy v roce 2002 a začínal jako šéfkuchař v restauraci Square. O tři roky později si otevřel vlastní restauraci Aromi na Vinohradech. Riccardo dnes vlastní několik restaurací včetně La Bottega Bistro, Amano, Via Del Vino a La Cucina, která patří na seznam oblíbených věcí hollywoodské hvězdy.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Plánujte a sklízejte na Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Výstavy, komentované prohlídky napříč čtyřmi desítkami galerií, muzeí, aukčních síní i v nové galerii pod širým nebem. To je Mezinárodní festival vizuálního umění Prague Art Week 23, který bude v Praze probíhat od 21. do 24.

Aktuálně na německém webu

Planen und ernten Sie auf der Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Ausstellungen, Führungen durch vierzig Galerien, Museen, Auktionshäuser und eine neue Open-Air-Galerie. Das ist das internationale Festival der bildenden Kunst „Prague Art Week 23“, das vom 21. bis 24. September in Prag stattfinden wird. Die Besucher