Nejoblíbenější restaurace Orlanda Blooma je v Praze. Zjistěte, která to je

Bloom, který nedávno oslavil narození svého druhého dítěte, jež má se zpěvačkou Katy Perry, při interview pro The Telegraph prozradil hned několik svých oblíbených věcí a jedna z nich se nalézá právě v Praze. Slavný americký herec se svěřil, která restaurace je jeho nejoblíbenější. Bez váhání prozradil, že je to pražské bistro La Finestra in Cucina.

A není se čemu divit. Poslední tři roky tu strávil Orlando Bloom mnoho času během natáčení seriálu Carnival Row. Štáb a herci se vrátili do Prahy v srpnu po tom, co natáčení přerušila pandemie koronaviru. Během doby, kterou tady herec strávil, byl často vídán, jak se projíždí na kole Prahou a našel si tu i svou oblíbenou restauraci. „Miluji kouzelné místo zvané La Finestra,” přiznal se Bloom. „Je tu skvělé jídlo, atmosféra a úžasní lidé. Zdejší mořský okoun s grilovanou zeleninou je můj oblíbený,” dodal herec.

La Finestra in Cucina se nachází v Platnéřské ulici a založil ji Ital Riccardo Lucque, který přišel do Prahy v roce 2002 a začínal jako šéfkuchař v restauraci Square. O tři roky později si otevřel vlastní restauraci Aromi na Vinohradech. Riccardo dnes vlastní několik restaurací včetně La Bottega Bistro, Amano, Via Del Vino a La Cucina, která patří na seznam oblíbených věcí hollywoodské hvězdy.

Nejčtenější v kategorii ArtDesign