Manifesto u vás doma

Situace si žádá změny a vzhledem k tomu, že Češi jsou kreativním národem, který si – jak vidno z historie – uměl vždy poradit i za časů nepříznivých, tak tomu není jinak ani nyní. Podnikatelské koncepty se transformují do jiné podoby a nabízí to, po čem aktuálně společnost volá. Kvůli ní i kvůli sobě. Stejně tak jako pražský Manifesto Market, který dnes spustil Manifesto Delivery.

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. Přesně tak se postavil pražský projekt Manifesto – food & entertainment court v podobě kontejnerového městečka na Florenci – k zavřeným branám a zákazu shromažďování. Dnes se pod novým labelem Manifesto Delivery spustila rozvážka a nabídka jídla s sebou, v exkluzivní spolupráci s platformou Uber Eats.

Jde o inovativní způsob rozvážek jídla, který dosud nikdo na evropském trhu nenabízí. V situaci způsobené epidemiologickou krizí totiž Manifesto dokázalo zprovoznit nový systém, který umožní objednat všechny chutě Manifesta od různých bister působících na Florenci v jedné sloučené objednávce, na jedno kliknutí a jedno doručení. Je to v Evropě ojedinělý přístup k rozvážkám, který navíc pomůže překonat těžké období pro restaurace hned osmi malým provozovatelům.

Naše nová služba je ukázkou, jak krizové situace mohou kromě jiného také katalyzovat inovace. Ještě před pár týdny jsme naplno hledali financování, abychom mohli spustit naši vlastní donášku, vyčlenili jsme si na to asi půl roku času. Místo toho jsme zcela změnili scénář pod tlakem okolností, dali si šest dní a udělali to bez dalších investic. Platforma Manifesto Delivery je služba, kterou nyní budeme provozovat s Uber Eats a jsem rád, že nám vyšli vstříc a novému způsobu byli otevření a nápomocní navzdory okolnostem. Pro naši komunitu to znamená, že může na domácí stůl i během karantény dostat širokou nabídku, kterou by si jinak mohli vychutnávat za jarních dnů v Manifestu, a tímto zpětně umožnit, aby i naše bistra měla obživu a abychom mohli udržet co nejvíce pracovních pozic aktivních. Mobilizujeme všechny možné prostředky, jak přežít s co nejmenšími ztrátami pro naše zaměstnance a vyjít z toho zocelení,” vysvětluje zakladatel Manifesta Martin Barry.

Jak na to? Uživatelé služby Uber Eats najdou v nabídce label Manifesto Delivery. Menu osmi restaurací (další se zřejmě přidají) bude k dispozici pod touto jednou hlavičkou a bude možné navolit si z nabídek kterékoli z nich a kombinovat je v jedné objednávce, která se potvrdí jedním klikem, jednou platbou a bude doručena jednou roznáškou. Cena doručení je stanovena na 49 Kč a z Florence se bude doručovat v okruhu 3 km za předpokládaný čas do 30 minut. Uber Eats také umožňuje bezkontaktní doručení.

Aktuálně si můžete v rámci Manifesto Delivery objednat od: Alebrijes// Chico Chicken// The Craft Burger Spot// Dirty Dog BBQ// Flying Pot// Fuego Wild Diner// The Hummus Bar// Nebu Tandoori Grill.

Tak do toho, dobrou chuť a pozitivní mysl!

Nejčtenější v kategorii Society

Nejčtenější v kategorii Gourmet

Aktuálně na českém webu

Plánujte a sklízejte na Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Výstavy, komentované prohlídky napříč čtyřmi desítkami galerií, muzeí, aukčních síní i v nové galerii pod širým nebem. To je Mezinárodní festival vizuálního umění Prague Art Week 23, který bude v Praze probíhat od 21. do 24.

Aktuálně na německém webu

Planen und ernten Sie auf der Prague Art Week 23!

       ·   20.09.2023
Ausstellungen, Führungen durch vierzig Galerien, Museen, Auktionshäuser und eine neue Open-Air-Galerie. Das ist das internationale Festival der bildenden Kunst „Prague Art Week 23“, das vom 21. bis 24. September in Prag stattfinden wird. Die Besucher